Úvodem

 

kyo

Vše, co zde píši je produktem mého subjektivního a předpojatého pohledu. Nedělám si nárok na patent na rozum ani neaspiruji na ředitele zeměkoule (většinou) takže pokud s mými hodnoceními nesouhlasíte, dovolil jsem si šlápnout na kuří oko Vašemu oblíbenému anime, je vše v pořádku. Zkrátka jsme různí a v různosti je krása tohoto světa.

Na okraj bych podotkl, že již nejsem úplně nejmladší a nepatřím tak ani zdaleka k typické fanouškovské základně anime. Nejsem ani typický otaku, mám velké množství dalších koníčků a anime je pouze jedním z nich.

Také si nedělám nárok na kompletnost ani úplnost, za více než 15 let, co se tomuto žánru věnuji, jsem zhlédl několik set sérií a není v mých silách je všechny popsat. Co se týče názvosloví, budu se držet japonských názvů, případně anglických, pokud nemají japonskou transkripci tak, jak jsou publikovány na Anime News Network.

Nehodlám se pouštět do obsáhlejších popisů děje, neboť, dle mého názoru, není nic nudnějšího, než číst co a jak, když se mohu sám podívat.

Anime sleduji výlučně v japonštině s anglickými titulky.

Přeji Vám všem krásný den.

Váš admin.

 

Členění do kategoií:

  1. Anime – průměrné hodnocení a lepší, mám ve své sbírce
  2. Anime vyřazené – podprůměrné hodnocení, viděl jsem celou sérii (více méně), smazáno, nebo bude smazáno
  3. Anime nezaujalo – nehodnotím, viděl jsem několik prvních epizod, nezaujalo

 

Pokud máte touhu mě kontaktovat, použijte prosím níže uvedený formulář. Posílejte prosím pouze to, co byste byli ochotni mi říci při běžném hovoru osobně, pokud si nejste jisti, raději neposílejte. Také jsem jen člověk a tento web netvořím s cílem někomu ublížit nebo někoho poškodit, pouze se Vám snažím přiblížit svůj pohled na věc, který někdo třeba shledá přínosným, děkuji za pochopení.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

[recaptcha theme:dark size:compact]